Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Balkán v Metru – HarMálek orchestr

14 června, 2023 ;20:30 - 22:30 Metro Music Bar

Akce Navigation

Brno Brass Fest Vás zve do Metra na nekonvenční HarMálek Orchestr. Přijďte se uvolnit do klubu za zvuku žesťů!

Originální uskupení, které se rozhodlo inovovat českou dechovkovou tradici a přiblížit ji všem stranám společnosti v moderním, dravém a mladém provedení. HarMálek Orchestr vznikl v roce 2016 a je složen z profesionálních muzikantů, hrající napříč žánry celé české hudební scény, a to těles jakými jsou: Sexy Dancers, Top Dream Company, Marek Ztracený, a Pražská komorní filharmonie.

V minulosti navštívil orchestr srbský Bělehrad, kde natočil svůj první videoklip. Několikrát kapela dostala oficiální pozvání vystoupit na největším festivalu dechové hudby na světě, a to na srbském Guča Festivalu, kde naposledy předvedli svoji show na hlavním podiu ve společnosti Bobana a Marka Markoviče či Gorana Bregoviče. V roce 2021 natočili živé album “Live session from Sono Records” které obsahuje aktuální repertoár kapely.

„Ničeho se nebojíme a jsme všemu otevřeni, ale musíme přitom zachovat identitu naší české muziky, která se zde již po několik desítek let utváří a zaslouží si respekt“, říká náš kapelník Petr Harmáček.

Vstupenky k zakoupení zde

Podrobnosti

Datum:
14 června, 2023
Čas:
20:30 - 22:30
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:

Pořadatel

Prokoncert agency s.r.o.
Email:
nemecek@prokoncert.cz
Website:
View Pořadatel Website

Místo konání

Metro Music Bar
Poštovská 6
Brno, 602 00 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website
Top